Inżynier robót- branża drogowa |WROCŁAW| ZSIZ Sp. z o.o.

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakład Sieci i Zasilania sp. z o.o. zatrudni:
Inżynier robót- branża drogowa

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
- pełnienie obowiązków związanych z funkcją Inżyniera Robót
- nadzór nad podwykonawcami i dostawami materiałów
- zarządzanie zespołem podległych pracowników, oraz podwykonawcami
- egzekwowanie przestrzegania przepisów bhp
- rozliczenie prowadzonych inwestycji
- opracowywanie szczegółowego harmonogramu budowy

Wymagania

- umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem bezpieczeństwa i dobrej praktyki budowlanej
- umiejętność sprawnego podejmowania decyzji
- studenci mile widziani

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pożyczka mieszkaniowa
- prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
- pracę na terenie Wrocławia
- premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- szkolenia oraz kursy

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV drogą mailowo lub o kontakt telefoniczny
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)